באנר

חיפוש וידאו טריפ: בגדים

סרטים

ישראל - שוק הפשפשים ביפו מציע לכל אחד את מה שהוא צריך. אין דבר שלא מוצאים שם. ...
דודו 2
ישראל - בשוק הכרמל בתל אביב יש מהכל ובשפע. בגדים מוזיקה,אוכל, תבלינים ועוד ועו...
דודו 2
 

יומני מסע

... במתן כלי מיטה ובגדים  יעילה וחשובה. נעים לדעת ולראות שתרומתנו כה חשובה במקום הזה. נותן תחושה קלה של גאווה ונעימות.הצלחנו, באמת סייענו להם. הפגישה בין סימתי לחברת הילדות הייתה מרגשת.הן שמחו מאוד.כך גם בעלה. ...
תגיות: אושר
 

כתבות

יוון
(אירופה)
שבועיים ביוון סדרת הרצאות על המיתולוגיה היוונית הייתה התמריץ שבזכותו החלטנו, בעלי ואני, לצאת לטיול בן שבועיים ביוון. המרצה בקורס ניער את האבק מסיפורים נושנים, שלמדנו בילדותנו,

ארגנטינה - ארץ הטנגו, בואנוס איירס עם ילדים          וידאו מטיילים מארגנטינה בבואכם לבואנוס איירס (אוויר טוב) עליכם לדעת כמה דברים על העיר ה"גדולה" הזו.

אורוגוואי
(דרום אמריקה)
אורוגוואי - גן העדן הנסתר                     וידאו מטיילים מדרום אמריקה אורוגוואי שוכנת במזרח אמריקה הדרומית, וגובלת בצפון מזרח עם ברזיל , וממערב ארגנטינה,והיא המדינה השנייה הקטנה באמריקה הדרומית אחרי סורינאם.

טיול יכול להיות חוויה בלתי נשכחת ומרגשת מאד להצלחת הטיול, נוהגים מטיילים ונופשים לטרוח ולהקפיד על כל הפרטים הרבים והחשובים, המהווים ערובה להצלחת טיולים. טיול אינו תחרות בגמיעת מרחקים וסימון וי על המפה.

נוהג בלתי מהורהר של ישראלים אשר יוצאים לנופש בחו"ל, הוא להביא ליקירים שנשארים בארץ מתנות, בין אם זה לבני משפחה, חברים או מקורבים לעבודה איתם חשוב לכם לשמור על קשר הדוק. אם אין אתם ממוקדים ומחפשים את המתנה הרצויה מראש ובתשומת לב, אתם עלולים למצוא עצמכם כל הטיול מחפשים את המתנות, ולא נהנים מיתר האטרקציות בעיר וחבל.

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 129 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות