באנר
הכל על טיסות לסרי לנקה
נכתב ע"י צוות וידאו טריפ תאריך: 28.02.12

במידה והחלטת לטוס לסרי לנקה חשוב מאוד שתדע מספר דברים על אפשרויות הטיסה העומדות בפניך בשביל להגיע לאחד מהמקומות היפים ביותר במזרח הרחוק.

כיום ישנם מגוון רחב של אפשרויות הכיצד ואיך להגיע ולטייל בסרי לנקה, כאשר האפשרות הפופולארית ביותר היא טיסה, באפשרותך להגיע לסקי לנקה ישירות מישראל וישנה אפשרות אחרת העומדת בפניך להגיע ליעד דרך יעדי המזרח הרחוק, במאמר שלפנינו נסקור את כל האפשרויות העומדות בפנינו להגיע לסרי לנקה - הפנינה של המזרח הרחוק.טיסות מישראל לסרי לנקה


האופציה הראשונה שעומדת ברשותך הינה טיסה ישירה מישראל לסרי לנקה, כיום ישנם עשרות טיסות לסרי לנקה היוצאות מישראל אך חשוב מאוד לציין בנקודה זו שלא מדובר בטיסות ישירות אלא על טיסות המשך בלבד של חברות תעופה זרות.

אחת האופציות זה בעצם לטוס עם חברת התעופה הירדנית "רויאל ג'ורדן" שהינה אחת מחברות התעופה הטובות במזרח התיכון, החברה מבצעת טיסות מישראל לעמן בירת ירדן, ומשם טיסות המשך ישירות לקולומבו בירת סרי לנקה, הטיסה נחשבת למצוינת ודי פופולארית על ידי הישראלים בגלל המחיר הזול שלה יחסית וכמובן בגלל הנוחות המרבית שהירדנים מעניקים בטיסות שלהם.


טיסות לסרי לנקה דרך הודו


דרך נוספת שנחשבת כיום לדי פופולארית במיוחד בעבור פלח התרמילאים ומוצ'ילרים זה להגיע לסרי לנקה דווקא דרך תת היבשת ההודית, אלו המטיילים כבר באזור דרום הודו יכולים בקלות להמשיך במעבורת או לחילופין בטיסה קצרה לקולמבו, אופציה נוספת לאלו שרוצים קודם כל לבקר בסרי לנקה ורק אחר לחזור להודו זה בעצם לרכוש מישראל טיסות להודו ומשם לרכוש טיסה לסרי לנקה שזו בעצם טיסת המשך, את רכישת הכרטיס ניתן לבצע אצל סוכן הנסיעות או לחילופין ניתן לעשות זאת בקלות אצל סוכן נסיעות מקומי בעת הנחיתה, אף על פי שתמיד מומלץ שהדברים יהיו סגורים מראש.


עלויות ומחירי הטיסה לסרי לנקה


בניגוד לכל מה שכולם חושבים ואף על פי שמדובר בטיסה ארוכה יחסית, חשוב מאוד לציין שכיום העלויות והמחירים של טיסות לסרי לנקה הם זולות יחסית, ולפעמים אפילו זולות יותר מאשר הטיסות להודו ושאר היעדים התיירותיים במזרח הרחוק, כיום ממוצע מחירים במשך כל העונה של טיסות לסרי לנקה מגיע פחות או יותר למחיר של 899$ ולפעמים אפילו יותר, חשוב לציין שהחברות תעופה הם אלו המחליטות על המחירים וכמובן שהעלויות מושפעות רבות מהביקוש והעצה הקיים, ויחד עם זאת גם ממחירי הדלק שבשנים האחרונות רק עולים ועולים ומשפיעים על מחירי הטיסות לכל יעדי התיירות בעולם.

מידע נוסף

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 110 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות