באנר
למה להירשם לקורס אנגלית?
נכתב ע"י צוות וידאו טריפ תאריך: 17.07.12

keyאנשים רבים כבר הבינו את הצורך בשיפור רמת האנגלית שלהם על מנת להתקדם בתחומים השונים, אם זה בקריירה, בלימודים ואפילו במובן האישי.


אז למה להירשם לקורס אנגלית ?


מתי צריך אנגלית?

מתי בפעם האחרונה עברתם יום שלם בלי להשתמש באנגלית? העולם המודרני דורש מאיתנו אנגלית ברמה גבוהה לא משנה באיזה תחום אנחנו מתעסקים ובאיזה מקום אנחנו גרים. אנגלית הפכה להיות דרישת בסיס עבור משרות רבות שאליהן ננסה להתקבל במהלך הקריירה, לעיתים אף יבקשו מאיתנו קורות חיים באנגלית ויקיימו ראיון עבודה בשפה האנגלית, ורק ידיעת השפה ברמה גבוהה יוכלו לעזור לנו להתקדם בתהליך.


לא רק בעולם חיפוש העבודה נתקלים באנגלית, גם כאשר תתחילו ללמוד לקראת תואר ראשון או תארים מתקדמים יותר, רמת האנגלית שתדרש ממכם תהיה גבוהה יותר, השימוש באנגלית באקדמיה יכול להיות במאמרים באנגלית, שיעורים באנגלית ואפילו עבודות ומבחנים שלמים באנגלית, ואם לא הגעתם עם רמת אנגלית גבוהה, תאלצו גם לקחת קורסי אנגלית שיכבידו על מערכת שעות עמוסה מספיק.


וכמובן שגם ביום יום אנחנו נתקלים באנגלית באופן קבוע – בזמן האזנה למוזיקה, צפייה בסרט או בטלוויזיה, וכמעט בכל אתר אינטרנט שאליו אנחנו גולשים. בשביל שנוכל למצות את כל הפעילויות הללו שדורשות שימוש תדיר באנגלית, חשוב ללמוד אנגלית באופן מקצועי שישפר את רמת האנגלית הנוכחית שלכם.


אבל למדתי בבית ספר אנגלית!

נכון, כולנו למדנו במסגרות הלימודיות השונות אנגלית ברמות שונות ומגוונות, אך גם רמה של 5 יחידות באנגלית בתיכון לא מבטיחה ולרוב אפילו אינה מספיקה על מנת להתנהל בחופשיות בעולם המודרני. המיקוד בבתי הספר היסודיים והתיכוניים הוא על דקדוק ואוצר מילים בסיסי ופחות על ביטוי באנגלית, כיצד לדבר בשטף ובבטחון באנגלית, ועל מושגים של אנגלית עסקית.

 

איך אפשר לשפר את האנגלית?


ניתן לשפר את האנגלית בדרכים שונות ומגוונות כמו לנסות לפתח שיחה באנגלית עם דובר אנגלית כשפת אם, לנסות להאזין לשירים באנגלית ולראות האם אתם מבינים את המשמעות בשיר, אפשר לראות סרטים בלי תרגום וכמובן שרצוי לקרוא הרבה באנגלית, זה ישפר גם את אוצר המילים וגם את יכולת ההבנה שלכם מתוך הקשר והדרך שבה אתם קוראים אנגלית, אך חשוב לקרוא טקסטים ברמה גבוהה ולא להסתפק באתרי אינטרנט שונים בלי סימוכין. קראו מאמרים מקצועיים, ספרים איכותיים ועיתונים באנגלית על מנת לשפר אספקטים שונים בשפה האנגלית.

כמו שראינו, ניתן לשפר את האנגלית בעבודה מאומצת ועם הרבה רצון, אך אין דרך אפקטיבית יותר מלגשת לקורס אנגלית ממוקד לצרכים שלכם שיוכל לעזור לכם להגיע לרמת האנגלית שאתם צריכים במינימום זמן ומאמץ.

 

Good Luck


מידע נוסף

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 137 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות