באנר
מלונות מומלצים בת"א
נכתב ע"י צוות וידאו טריפ תאריך: 20.02.12

iStock_000004694514XSmallבמידה והחלטת להגיע וללון באזור תל אביב למספר ימים חשוב מאוד שהבחירה במקום הלינה והאירוח תתבצע בצורה טובה ונכונה, כאשר כיום עומדים לרשותך מגוון רחב וגדול במיוחד של בתי מלון, אכסניות, מוטלים וכמובן מקומות לינה כאלו ואחרים בתל אביב.

צוות אתר הוטלז בשיתוף וידאו טריפ שמח להציג לכם את בתי המלון הכי מומלצים שתוכלו למצוא באזור תל אביב וכמובן שתוכלו לבקר בהם בטרם תעשו את הצעד ותרכשו את החופשה אצל סוכן הנסיעות.

 

לפני ההמלצות חשוב שתדע


בטרם נפרוס בפניך את בתי המלון המומלצים שמציעה לך העיר תל אביב, חשוב מאוד שתדע שישנם מספר אפשרויות שונות שעומדות ברשותך בעת בחירת מקום הלינה, מרבית מהנופשים והמבקרים בעיר מעדיפים בדרך כלל ללון ולהתארח דווקא באזור רצועת החוף על הים, כאשר כיום מרבית מבתי המלון הנמצאים על הים בתל אביב הם מלונות ברמת 5 כוכבים, מה שלפעמים יכול לייקר את הסיפור, אלו שמגיעים עם תקציב מוגבל בכל פן הלינה והאירוח, מומלץ שיעשו בדיקות מקדימות ויעשו את כל החישובים האם כדאי לכם לישון וללון בבית מלון ברמת חמישה כוכבים ולצאת עם חור לא קטן בכיס, או לעומת זאת ללכת על מלון זול יותר ברמת אירוח נמוכה יותר שעדיין תעשה בעבורך את העבודה כמו שצריך לשביעות רצונך.


הגענו לחלק המעניין - המלונות הכי מומלצים בת"א


החלק שכולם חיכו לו הגיע שהוא בעצם בתי המלון הכי מומלצים באזור תל אביב, אז ככה...בתל אביב כפי שכבר ציינו ישנם מאות בתי מלון ברמות אירוח שונות, כאשר חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות, להלן רשימה של מספר מלונות בתל אביב שאולי תהיו מעוניינים לבקר בהם במהלך החופשה בעיר הכי ללא הפסקה שיש.


מלון הילטון - בית המלון הילטון זהו אחד מבתי המלון המפוארים ביותר בתל אביב, המלון עצמו שייך לרשת העולמית וכמובן שמככב לו גם בפאתי העיר ת"א, הרשת מחזיקה בארץ מספר בתי מלון, כגון: באילת, ירושלים וכמובן שגם בת"א, המלון הינו ברמת 5 כוכבים ונחשב לאחד מהמלונות הטובים ביותר שתוכלו למצוא בעיר.


מלון דויד אינטקונטיננטל - זהו אחד מבתי המלון היפים ביותר בעיר שגם הוא ברמת חמישה כוכבים הממוקם על רצועת החוף הנצחית של העיר, המלון נחשב לאחד מהיוקרתיים ומשמש המוני תיירים המגיעים לעיר וכמו כן אנשי עסקים המעוניינים בחופשה יוקרתית שלא מתפשרים כמובן על איכות בשום אופן.


דן פנורמה - דן פנורמה הינו מלון הממוקם בסמוך לבית המלון אינטקונטיננטל, המלון שייך לרשת מלונות דן המחזיקה בעיר 2 בתי המלון, המלון הינו ברמת אירוח של 5 כוכבים ונחשב לאחד מהפופולאריים ואחד מהמבוקשים ביותר, מומלץ מאוד לבדוק את אפשרויות הלינה בבית המלון דן פנורמה בגלל עלויות נמוכות יחסית לעומת בתי המלון האחרים ברמת חמישה כוכבים וכמו כן קרבה לרצועת החוף, מרכז העיר ומרכז הבילויים של ת"א-יפו.

מידע נוסף

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 92 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות