באנר
מלונות מומלצים בטבריה
נכתב ע"י צוות וידאו טריפ תאריך: 14.02.12

iStock_000000790797XSmallבמידה והחלטת לנסוע לחופשה באזור טבריה אז חשוב מאוד לדעת מהם אפשרויות הלינה שעומדות בפניך וכמובן איזה בית מלון מתאים ביותר עבורך מבין כל בתי המלון הנמצאים בעיר, חלק מאוכלוסיית הנופשים והמטיילים המגיעים מדי יום ביומו לטבריה היא האוכלוסייה הדתית ששומרת ומקפידה על הליכות, כשרות וכל הפרמטרים האחרים שהכרחיים לחופשה מהנה ומפנקת במיוחד.

 

באזור טבריה ישנם מגוון רחב של בתי מלון שונים ומגוונים המחכים לך, החל מבתי מלון ברמת חמישה כוכבים ועד מלונות ברמת אירוח נמוכה יותר שבלי שום ספק יכולים להיות מצוינים עבור אלו המחפשים חופשה זולה יחסית.

צוות וידאו טריפ ריכז עבורך מגוון רחב של בתי בטבריה באדיבות אתר האינטרנט הוטלז, אשר מספק מידע רב על החופשה והטיול באזור צפון ישראל וטבריה בפרט.


מלונות יוקרתיים מומלצים

כמו בכל יעד תיירות בארץ ובעולם גם בטבריה ישנם מלונות טובים יותר וישנם כאלו שמומלצים פחות, המלונות היוקרתיים שמומלצים לחופשה מפנקת, הם:

בית המלון לאונרדו פלאזה של רשת פתאל שנחשב כיום לאחד מבתי המלון המפוארים ביותר בעיר, בגלל שבית המלון שייך לרשת מלונות לאונרדו, מקפידה ההנהלה על סטנדרטים בינלאומיים כפי שקיימים בשאר המלונות של הרשת הנמצאים ברחבי העולם.

המלון הסקוטי שהינו אחד מבתי המלון הכי מפוארים שניתן למצוא בעיר, בית המלון בעברו הרחוק שימש כבית חולים, עד שנסגר והוסב לבית מלון, עד היום ניתן לראות במלון זיכרונות מבית החולים ששימש בעבר את הפצועים והחולים.

מלון שירת הים שהינו אחד מבתי המלון היפים בעיר, בית המלון בנוי מאבן עתיקה אשר נחשבת כיום לנדירה ביופייה שכמותה ניתן למצוא רק בירושלים.


מלונות מומלצים בטבריה בלי לפשוט את הרגל

אין ספק שאחד מהדברים החשובים ביותר בעת רכישת החופשה באתר האינטרנט או סוכן הנסיעות זה העלויות והמחירים של החופשה, כאשר כיום ישנם לא מעט בתי מלון שנחשבים ליקרים מאוד בכל יעד תיירות בארץ וכמובן שבטבריה ובאזור הכנרת בפרט, אלו שמעוניינים עדיין לשהות במהלך החופשה בבתי מלון שמומלצים ובכל זאת לא לפשוט את הרגל ולהיות עם חור בכיס, מומלץ מאוד לבצע בדיקה על המלונות האלו שיכולים בלי שום ספק להיות מתאימים במיוחד עבורך, והם:

מלון חוף גיא שהינו מלון ברמת 5 כוכבים שנחשב ליקר קצת אבל זאת בגלל השירותים, הפינוקים וכמובן האטרקציות שמחכות לאורחי בית המלון בתוכו, בית המלון נחשב לאחד מהיפים והיתרון המרכזי שלו זה פארק המים הנמצא וממוקם בתוך בית המלון ומשמש אך ורק את אורחי בית המלון.

קלאב הוטל טבריה הינו אחד מהמלונות האוהבים ביותר על ידי הישראלים בית המלון הינו ברמת אירוח של 4 כוכבים, כאשר היתרון המרכזי שלו הינם חדרי המשפחה הגדולים והאפשרות להביא אוכל ולבשל בבית המלון בכוחות עצמך, היתרון שלו זה במחיר בגלל שהאורחים אינם מחויבים לרכוש ארוחות על בסיס אירוח כזה או אחר כמו במרבית בתי המלון הנמצאים בארץ ובעולם.

מלון אסטוריה הינו אחד מבתי המלון המומלצים בדרגת האירוח של 3 כוכבים, כאשר בית המלון נמצא במרכז העיר ובמרחק נסיעה קצר לכל האטרקציות השונות והמגוונות שקיימות באזור טבריה, הכנרת והעמקים.


המאמר בחסות אתר האינטרנט מלונות בטבריה מבית הוטלז - "החופשה שלך בארץ מתחילה בהוטלז"

מידע נוסף

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 123 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות