באנר
מלונות מומלצים בירושלים
נכתב ע"י צוות וידאו טריפ תאריך: 16.02.12

iStock_000013049608XSmallאז בהמשך לסדרת הכתבות המוצלחות שלנו הפעם צוות וידאו טריפ בשיתוף הוטלז עשה לכם סקירה רחבה על כל בתי המלון המומלצים ביותר שמציעה עיר הבירה של מדינת ישראל - ירושלים.

ירושלים הינה אחת מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בישראל גם בעבור המטיילים והנופשים הישראלים ויחד עם זאת גם בעבור התיירים המגיעים לבקר במדינת ישראל מחו"ל, חשוב מאוד לציין בטרם ניתן לכם המלצה על בתי המלון הטובים ביותר בעיר שירושלים נחשבת ליעד התיירות המבוקש ביותר במזרח התיכון, אז יש כבוד בסופו של דבר ולא סתם.

 


מלונות מומלצים בהתאם לאופי החופשה

בטרם נפרוס בפניך את רשימת בתי המלון, חשוב מאוד לזכור שירושלים היא עיר ששונה קצת מכל הערים שהכרת עד כה, אוכלוסיה נכבדת החיה וגם כאלו המגיעים לבקר מדי יום ביומו בירושלים, הינה האוכלוסייה החרדית ושומרי המצוות שבשבילם בחירת המלון שונה לחלוטין מבחירת מלון אצל ציבור חילוני.

ישנם כאלו שלא מתפשרים והאופציה של בתי מלון כשרים למהדרין בירושלים היא חובה, כמובן שיש כאלו שמעדיפים ללון ולהתארח בבית מלון בירושלים שקרוב לעיר העתיקה, יחד עם זאת ישנם כאלו שבדרך כלל שייכים לאוכלוסיית המטיילים החילונית שמעדיפים מלונות בירושלים שבהם יש מרכזי ספא.

חשוב לזכור שכל אחד מעדיף את החופשה שלו והנופש שלו בצורה קצת שונה ולכן, מומלץ ואף חשוב מאוד לקבל המלצות היכן הכי כדאי ללון ולהתארח בירושלים.


בתי המלון המומלצים ביותר בעיר

צוות וידאו טריפ בשיתוף צוות חברת הוטלז ריכזו עבורך מגוון רחב של בתי מלון מומלצים שחלקם ברמות אירוח של 5 כוכבים וחלקם ברמות אירוח  נמוכות יותר, כמובן שחשוב לציין שאת המחירים והעלויות של חופשה בבתי מלון בירושלים ניתן לקבל אך ורק באתרי האינטרנט השונים או לחילופין אצל סוכן הנסיעות האישי שלך שיכול למכור לך דילים, מבצעים וחבילות נופש מיוחדות כמו שאתה מחפש.


להלן מספר בתי מלון מומלצים בירושלים בהם תוכל ללון ולהתארח במהלך החופשה הקרובה, והם:


מלון בית קטן במושבה - זהו בית מלון מרשת מלונות בית קטן בישראל,  בנוסף למלון בית קטן במושבה מחזיקה הרשת בירושלים עוד שני בתי מלון, והם: בית קטן ברחביה, בית קטן בבקעה, המלונות מומלצים מאוד וכדאי מאוד ללון בהם במיוחד בגלל המחירים האטרקטיביים שמתאימים לכל כיס.


מלון המלך דוד - זהו אחד מבתי המלון שלא רק הכי מפוארים ויוקרתיים בירושלים אלא אחד מבתי המלון הכי יוקרתיים שנמצאים בישראל ובמזרח התיכון בפרט, המלון שייך לרשת מלונות דן המחזיקה ומנהלת אותו מזה שנים על גבי שנים, כאשר בדרך כלל ניתן למצוא בבית המלון אורחי כבוד המגיעים להתארח בעיר, אנשי עסקים וכמובן אוכלוסיית המטיילים שאינה מתפשרת ורוצה בעבורה את הטוב ביותר שיכול להיות - מומלץ בחום לאלו שברשותם תקציב כספי גבוה יחסית.


מלון ענבל בירושלים - זהו מלון ברמת 5 כוכבים שנחשב גם הוא לאחד מהמוכרים והידועים בעיר, בית המלון נמצא בקרבת גן הפעמון ונחשב לאחד מבתי המלון היפים ביותר שנמצאים כיום בירושלים בירת ארץ ישראל.


מלון רמדה - אין אחד שלא טייל בעולם ולא ניתקל בבית מלון של רשת מלונות רמדה, אז ככה...גם בירושלים כיום ישנו בית מלון של רשת רמדה שבעברו היה מוכר לרבים כמלון רנסנס, כיום המלון שייך לרשת היוקרה ונחשב לאחד מהמובילים בתחומו.

מידע נוסף

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 114 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות