חיפוש וידאו טריפ: בטיול

סרטים

לא נמצאו סרטים על פי מילות החיפוש
 

יומני מסע

... עליה למדנו בספרי ההיסטוריה). שמונה ק"מ ממנה מצוי מחנה הריכוז בוכנוואלד והרגשנו חובה מוסרית לבקר בו. זה היה היום הקר ביותר בטיולנו. הקור בחוץ התאים לקור הנורא שמשדר המקום הזה. בתוך יער בוכנוואלד גלחו ...
תגיות: הרי, ההרץ
 

כתבות

יוון
(אירופה)
שבועיים ביוון סדרת הרצאות על המיתולוגיה היוונית הייתה התמריץ שבזכותו החלטנו, בעלי ואני, לצאת לטיול בן שבועיים ביוון. המרצה בקורס ניער את האבק מסיפורים נושנים, שלמדנו בילדותנו,

המדריך לטיולי מסורת א. טיול בו כל האוכל מגיע ארוז עם תעודות כשרות, ויש צורך רק לדאוג לחמם אותו. האוכל מגיע מהארץ או ממפעל בעל תעודת כשרות של גוף כשרות מוכר מחו"ל.

גרמניה
(אירופה)
  גרמניה - מסלול למתקדמים יצאנו מברלין בכביש המהיר מגדנבורג - לייפציג, אל אזור הרי ההרץ, מרחק 200 ק"מ מברלין. תחנתנו הראשונה הייתה העיירה קדלינבורג הבנויה על גדות נהר ובתיה העתיקים , בשלל צורות וצבעים, שובים את הלב. חזיתות הבתים צבעוניות, מעוטרות פסלונים וגמלונים בגגות.

ניקרגואה
(מרכז אמריקה)
אנשי האורז והשעועית בניקרגואה בעייני רוב הישראלים ניקרגואה נחשבת למדינה מסוכנת ומדלגים עליה בטיול למרכז אמריקה אבל רצה הגורל ומצאתי את עצמי "ניתקעת" שם חודשיים בעיירת דייגים קטנה הניקראת "סאן חואן דל סור".

טיול יכול להיות חוויה בלתי נשכחת ומרגשת מאד להצלחת הטיול, נוהגים מטיילים ונופשים לטרוח ולהקפיד על כל הפרטים הרבים והחשובים, המהווים ערובה להצלחת טיולים. טיול אינו תחרות בגמיעת מרחקים וסימון וי על המפה.

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 130 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות

  • twdydnxqddd ( / קניה/מכירה) 16.03.2012
  • fhixwydsz (שותפים לטיול / בארץ) 10.03.2012
  • txnajre ( / שותפים לטיול) 10.02.2012