באנר

מאמרים קשורים

טיסות זולות לחו"ל - שכר או סדיר?
נכתב ע"י צוות וידאו טריפ תאריך: 02.05.12

keyבמידה והחלטת לטוס לחו"ל וממש ברגעים אלו אתה מבצע חיפוש של טיסות לחופשה ונופש שלך, מוטב מאוד שתיקח דקה מזמנך בשביל שתוכל לעשות את החיפוש הטוב ביותר בעבור הטיסה שלך וכמובן שתוכל למצוא אותה במחיר שטוב לך שמתאים לכיס שלך.

רוצה לדעת מהי הטיסה הזולה ביותר..? טיסת שכר או טיסה סדירה..? את כל זה תגלה ממש אוטוטו!

 

 

טיסות שכר - לא תמיד הם זולות כמו שחשבת

לא מעט נוסעים ומטיילים חושבים שטיסות צ'ארטר או בשמם האחר "טיסות שכר" הם טיסות זולות, אז יש לנו מה לחדש לך, טיסות צ'ארטר הם כבר לא כאלו זולות ולפעמים יכולות להיות אפילו יקרות יותר, איך זה ייתכן אתה לבטח שואל את עצמך, ובמיוחד לאחר שאנחנו גדלים על העובדה שטיסת השכר הם טיסות שהרבה יותר מוזלות, אז ככה..

במרבית המקרים אלו המוכרים את טיסת הצ'ארטר הם דווקא ספקי התיירות, שיודעים גם בין היתר טוב מאוד את המצב בכל הטיסות הסדירות שקיימות, כאשר הם רואים ויודעים שהמקומות של הטיסות הסדירות הוא בפול בוק או מה שנקרא בעברית "אין מקום", במרבית המקרים תוכלו לראות אותם בסיטואציה של העלאת מחירים בגלל ביקושים גבוהים במיוחד שקיימים, בדרך כל את המחירים הזולים ניתן לראות אך ורק ברגע האחרון וגם זה במידה ומדובר במקומות פנויים בלבד שלא נמכרו, כי אחרי הכל עדיף למכור במחיר הפסד מאשר להפסיד את הכל.


טיסות סדירות - יקרות אבל לפעמים יש מבצעים מיוחדים

מפתיע אולי לשמוע, אבל לא פעם ולא פעמיים ניתן למצוא מגוון רחב של טיסות סדירות אשר נמכרים במחירים טובים אף יותר מאשר הטיסות של השכר שנמכרות כמו לחמניות בדרך כלל בקיץ, אז נכון...ישנם תקופות כמו למשל תקופות החגים שבהם טיסות סדירות יכולות להיות יקרות ואפילו עד מאוד, במידה ומדובר לדוגמא על טיסות לניו יורק, טיסה לברזיל או אפילו טיסה לתאילנד, כמובן שבסופו של דבר חשוב מאוד לעשות בדיקות וברורים בטרם מחליטים לבצע את רכישת הטיסה המתאימה ביותר עבורך.


אז בכל זאת רוכשים טיסה זולה לחו"ל?

פשוט וקל, קודם כל מתחילים בחיפוש וסקר שוק באינטרנט בשביל לקבל מדד של מחירים, לאחר מכן חשוב מאוד להרים טלפון אל סוכן הנסיעות שיכול להיות עזר לרגליך במציאת הטיסה הזולה ביותר, לאחר מכן חשוב מאוד לבצע מספר בדיקות על הוזלת המחיר של הסוכן, דעו שמיקוח לפעמים הוא טוב אך חשוב שהמיקוח יהיה על סכום רציני ולא על 10$, מכיוון שבסופו של דבר השירות עולה גם כסף ולפעמים זה אפילו שווה את זה - באחראיות!

מידע נוסף

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 111 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות