באנר
טיסות זולות לאירופה
נכתב ע"י צוות וידאו טריפ תאריך: 14.02.12

keyכאשר מתכננים חופשה המרכיב הראשון שקובע הוא מחיר הטיסה. ישראלים אוהבים לנפוש בחו"ל ובעיקר באירופה, אך לא אוהבים לשלם הרבה. ישראלי תמיד יחפש להשיג טיסות זולות לאירופה. כאשר מדובר בעונה החמה, למשל מסוף אפריל עד סוף אוקטובר כאשר אירופה מלאה בתיירים, הביקוש לטיסות זולות עולה. התחרות בין החברות השונות גוברת. כולן מנסות להוריד מחירים כדי לזכות בישראלי על המטוס.החברות מפרסמות מחירים אטרקטיביים לטיסות מוזלות לאירופה והישראלי רק צריך לבחור באיזה חברה הוא רוצה לטוס.

 

 


ומה קורה בתקופה חלשה יותר ? מתחילת נובמבר עד אפריל החורף משתולל באירופה, לא מדובר בחורף קליל כמו אצלנו ולכן מפלס הגשם עולה, אך מפלס התיירות יורד. עבור אלו שמעדיפים לנצל את המחירים הזולים יחסית בחו"ל, יוצאות חברות התעופה במבצעים לטיסות מוזלות של הרגע האחרון.


הביקוש יורד, אך החברות מבינות כי הציבור עדיין רוצה לטוס וכדי להתאים את עצמם למחירים בחו"ל מורידות את מחירי הטיסות. גם כאן ישנה תחרות בין חברות התעופה. החברות מתחרות על ליבו של התייר הישראלי ומנסות לגרום לו לטוס איתן ע"י קביעת טיסות זולות ליעדים השונים באירופה.


החברות דואגות להציע דילים של טיסות זולות במטרה לסגור את העיסקה. בחישוב מהיר טיסות צ'רטר משתלמות יותר ולעיתים אנשים מעדיפים לקחת את הסיכון שטמון בטיסות אלה כמו תנאים פחות טובים, סיכון שהטיסה לא תצא בזמן, אך הרווח יכול להגיע למאות שקלים אם לא יותר.


צריך להזכיר שלא מדובר רק באנשים שטסים לאירופה למטרות חופשה. ישנם אנשי עסקים שפוקדים את אירופה לעיתים קרובות ולא מעוניינים לשלם סכומים גבוהים. מלבד להיות חברים במועדון הנוסע המתמיד המעניק להם הנחות, טיסות זולות ליעדיהם באירופה חשוב להם לעיתים יותר מהנוחות בזמן הטיסה.


דרך נוספת להשיג טיסות זולות לאירופה היא בדילים של הרגע האחרון. דילים של הדקה ה-90 יכולים להבטיח הנחות של אלפי שקלים. חברות רוצות להבטיח כי הטיסה תהיה מלאה, הרי אין טעם לטוס עם מטוס חצי ריק, לכן דיל כזה אטרקטיבי למהירי החלטה שבונים לעצמם חופשה ספונטנית באירופה. הם מוצאים דיל זול במלון באירופה ועל הדרך הם מוצאים דיל לטיסה זולה, הכול ברגע האחרון. החברות שמחות "להיפטר" מהמושב במטוס והלקוח שמח לשלם פחות.


לסיכום,  טיסות מוזלות לאירופה זה מונח בר השגה. צריך רק לדעת איך ואיפה לחפש ולא לוותר כאשר מציעים מחיר מעט יקר.

מידע נוסף

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

משתמשים מחוברים

לרשימה המלאה
יש לנו 62 אורחים מחוברים

יש להתחבר על מנת לראות את המשתמשים המחוברים

לוח מודעות